Oficjalnie: Piotr Gryszkiewicz zawodnikiem ŁKS!

Piotr Gryszkiewicz ŁKS

Piotr Gryszkiewicz został nowym piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego. Były zawodnik Lechii Gdańsk podpisał trzyletni kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku

19-latek jest czwartym młodym graczem zakontraktowanym przez ŁKS w ostatnich tygodniach. Wcześniej z klubem związali się Julian Mordasiewicz z AKS SMS Łódź, Michał Kot z Wisły Kraków i kolega Gryszkiewicza z rezerw Lechii Gdańsk Marcel Wszołek.

Popularny „Gryszka” w zakończonym przedwcześnie sezonie zdobył dla rezerw biało-zielonych siedem bramek w 19 występach. Nowy zawodnik ŁKS jest dwukrotnym reprezentantem Polski do lat 18. Dwa lata temu wystąpił z orzełkiem na piersi w spotkaniach towarzyskich z Macedonią.

Gryszkiewicz jest wszechstronnym zawodnikiem i może występować na kilku pozycjach w ofensywie. Dobrze czuje się jako ofensywny pomocnik, ale może występować także jako skrzydłowy, a nawet napastnik.

Witamy Piotrek w biało-czerwono-białej rodzinie i życzymy sukcesów z przeplatanką na piersi!

©ŁKSFANS.PL