Piłkarze ŁKS wznowili zajęcia przed rundą wiosenną

5a53a3756b32c_p

26 zawodników wzięło udział w pierwszych zajęciach przed rundą wiosenną sezonu 2017/2018, które odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Minerskiej.

Trening poprowadził trener Wojciech Robaszek wraz ze swoimi asystentami Jackiem Janowskim i Jakubem Skrzypcem.

Nie było żadnego nowego gracza. W zajęciach wzięli udział wszyscy zawodnicy, którzy znajdują się w szerokiej kadrze zespołu:

Lukas Bielak, Patryk Bryła, Filip Burkhardt, Mateusz Gamrot, Damian Guzik, Michał Janiak, Kamil Juraszek, Przemysław Kazimierczak, Przemysław Kocot, Michał Kołba, Oskar Koprowski, Jakub Kostyrka, Rafał Kujawa, Tomasz Margol, Mikołaj Maschera, Damian Nowacki, Paweł Pyciak, Piotr Pyrdoł, Ievgen Radionov, Kamil Rozmus, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Bartosz Widejko, Maciej Wolski oraz Łukasz Zagdański. Trenował również bramkarz Dawid Arndt z zespołu juniorów (rocznik 2001).

Jutro zespół odbędzie kolejne zajęcia, a już w sobotę o godzinie 12:00 rozegra pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Wojciech Robaszka będzie trzecioligowa Elana Toruń. Spotkanie odbędzie się na boisku przy ul. Minerskiej w Łodzi.

Foto: Krzysztof Szymczak / Dziennik Łódzki

©ŁKSFANS.PL