PILNIE POTRZEBNA KREW!

Zbiórka-krwi

Wszystkich fanów Łódzkiego Klubu Sportowego którzy mogą to zrobić prosimy, aby odwiedzali znajdującą się przy ul. Franciszkańskiej stację krwiodawstwa w celu oddania krwi dla naszego kibica Gabriela Antoniaka „Eśki” do Centralnego Szpitala Klinicznego CKD w Łodzi.

W przyszłym tygodniu „Eśkę” czeka operacja serca, której dokładny termin zależy od dostępności krwi.

Przy oddawaniu krwi koniecznie zaznaczcie, że robicie to dla konkretnej osoby podając poniższe dane:

Gabriel Antoniak, Centralny Szpital Kliniczny CKD w Łodzi.

W stacji krwiodawstwa otrzymacie potwierdzenie, że został przez Was oddany życiodajny płyn dla danego pacjenta. Niezmiernie ważnym jest, abyście ową kartkę zachowali i przynieśli do sklepu kibiców ŁKS-u znajdującego się na końcu trybuny stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2 w godzinach jego pracy (poniedziałek – piątek: 12:00 – 19:00, sobota: 10:00 – 14:00).

Z góry dziękujemy za pomoc i liczymy na Wasze wsparcie!

 

©ŁKSFANS.PL