Po dziesiąte z rzędu! ŁKS Commercecon – Impel Wrocław

52

Siatkarki ŁKS Commercecon są jak na razie nie do zatrzymania. Po wielce prestiżowym zwycięstwie z lokalnym rywalem nasz zespół zmierzy się w niedzielę z dziesiątym w tabeli Impelem Wrocław.

Taki mecz dodaje skrzydeł i z pewnością jeszcze bardziej scementuje i tak zgrany już bardzo zespół. Zwycięstwo 3:0 z Budowlanymi to w najnowszej historii klubu wydarzenie bardzo ważne, trzeba jednak pamiętać, a co istotne – podkreślają to same zawodniczki, do końca sezonu pozostało jeszcze wiele spotkań.

Siatkarki ŁKS Commercecon z jednej więc strony bardzo się cieszą z rewelacyjnego startu w lidze (komplet dziewięciu zwycięstw i pierwsze miejsce w tabeli), z drugiej – twardo stąpają po ziemi, zdając sobie sprawę z tego, że kiedyś zapewne przyjdzie słabszy dzień. Nic jednak nie zapowiada, aby przyszedł on w najbliższą inflatable water slides for sale niedzielę, kiedy łodzianki podejmą w Atlas Arenie dziesiąty w tabeli Impel Wrocław.

Rywalki grają w tym sezonie w kratkę – w ośmiu dotychczas rozegranych spotkaniach zanotowały cztery zwycięstwa (ENEA PTPS Piła, BKS Bielsko-Biała, KSZO oraz MKS Dąbrowa Górnicza) i tyleż porażek. Najważniejsze więc to zagrać swoje i nie zlekceważyć rywala, który w Łodzi z pewnością tanio skóry nie sprzeda.

Łodzianki jak zwykle liczą na wsparcie trybun. Kibice ŁKS-u nie zawiedli w trakcie derbowego pojedynku i stworzyli naprawdę gorącą siatkarską atmosferę. Z nimi u boku drużynie dużo łatwiej przychodzi zdobywanie kolejnych punktów i wygrywanie setów, dlatego mamy nadzieję, że i tym razem sympatycy najstarszego łódzkiego klubu staną na wysokości zadania.

Bilety na mecz ŁKS Commercecon – Impel Wrocław można kupić stacjonarnie w Sklepie Kibiców ŁKS Łódź.

Bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy – 5 zł (będą również dostępne w dniu meczu, przed wejściem do hali).

Do zobaczenia w niedzielę 10 grudnia. Początek spotkania o godz. 18.

©ŁKSFANS.PL