Po piąte z rzędu zwycięstwo

DSC_1253

Niepokonane jeszcze w tym sezonie siatkarki ŁKS Commercecon we wtorek 14 listopada zmierzą się w Łodzi z Legionovią Legionowo. Cel jest oczywisty – piąte w sezonie zwycięstwo.

Apetyty były duże, ale tak udanego początku rozgrywek nikt się chyba w Łodzi nie spodziewał. Siatkarki ŁKS-u kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa (Trefl Proxima Kraków 3:1, Polski Cukier Muszyna Muszynianka 3:2, PTPS Piła 3:0, KS Pałac Bydgoszcz 3:0) i wraz z prowadzącym w tabeli KPS Chemik Police jako jedyne skompletowały komplet wygranych.

We wtorek 14 listopada ŁKS ŁKS Commercecon zmierzy się w Atlas Arenie z Legionovią Legionowo, zespołem który w czterech dotychczas rozegranych spotkaniach wygrał raz (3:1 z Impelem Wrocław), ponadto zanotował trzy porażki. ŁKS jest więc faworytem, w naszej drużynie panuje jednak koncentracja, a siatkarki (wspominała zresztą o tym ostatnio Krystyna Strasz) nie pompują balonika i koncentracji z pewnością im nie zabraknie.

Łódzka drużyna bardzo liczy na wsparcie kibiców, którzy w Water inflatables park poprzednim sezonie wielokrotnie udowadniali, że są w tej lidze najlepszymi w kraju. Ich głośny doping z pewnością pomoże ŁKS-owi w odniesieniu ewentualnego piątego zwycięstwa.

Zapraszamy zatem wszystkich – młodych i tych nieco starszych, zresztą na tych pierwszych czekać będzie klubowa maskotka. Sympatyczny „Bodzio” z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka, a rodzice ze względu na sportowe emocje również nie będą się nudzić.

Bilety na mecz ŁKS Commercecon – Legionovia Legionowo można kupić stacjonarnie w Sklepie Kibiców ŁKS Łódź. Bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy – 5 zł (będą również dostępne w dniu meczu, przed wejściem do hali – godzinę przed rozpoczęciem meczu).

Do zobaczenia we wtorek. Początek spotkania o godz. 18.

©ŁKSFANS.PL