Podtrzymać passę. ŁKS Commercecon – KSZO

DSC_1253

Prowadzące w tabeli siatkarki ŁKS Commercecon w środę 29 listopada zmierzą się w Łodzi z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Ciekawie będzie na parkiecie, ciekawie powinno być także na trybunach.

– Czekają nas teraz trudniejsze mecze i niezwykle ważne będzie, by uzbierać w nich jak najwięcej punktów – powiedziała niedawno Krystyna Strasz, libero ŁKS-u i jakby na potwierdzenie tych słów łódzki zespół w Bielsku-Białej zwycięstwo wyszarpał dopiero w piątym secie.

Strata dwóch setów kosztowała ŁKS fotel lidera, ale tym oczywiście nie ma sensu się teraz przejmować, najważniejsze bowiem jest kolejna już szósta w tym sezonie wygrana. Nasz zespół jest obok Chemika Police jedynym, który w obecnych rozgrywkach nie zaznał jeszcze goryczy porażki i wszyscy w Łodzi mają nadzieję, że passa ta trwać będzie jeszcze długo.

W środę 29 listopada ŁKS ŁKS Commercecon zmierzy Inflatable Water Slides się w Atlas Arenie z piątym w tabeli KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, zespołem niewygodnym, który ograł m.in. 3:1 Developres SkyRes Rzeszów, a w niedzielę nie dał szans MKS-owi Dąbrowie Górniczej i zgromadził na swoim koncie jedenaście punktów.

Tradycyjnie już zawodniczki ŁKS-u liczą na wsparcie kibiców, ci zaś zapowiadają mobilizację, pozostaje więc mieć nadzieję, że trybuny poniosą gospodynie środowego spotkania do siódmego z rzędu zwycięstwa. Każdy kolejny mecz trudniejszy jest od poprzedniego, łodzianki jednak z pewnością poradzą sobie z presją, jeśli w Atlas Arenie nie będą same.

– Kibice ŁKS-u są najlepsi! Wsparcie z trybunach było bardzo pomocne w meczach i zawsze czułam że kibice stoją za nami w każdej, nawet tej najcięższej chwili – powiedziała w wywiadzie dla lksfans.pl była zawodniczka drużyny ŁKS Commercecon Łódź, Katarina Osadchuk.

Czas potwierdzić słowa byłej środkowej ŁKS-u. Zapraszamy zatem wszystkich – młodych i tych nieco starszych, zresztą na tych pierwszych czekać będzie klubowa maskotka. Sympatyczny „Bodzio” z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka, a rodzice ze względu na sportowe emocje również nie będą się nudzić.

Bilety na mecz ŁKS Commercecon – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski można kupić stacjonarnie w Sklepie Kibiców ŁKS Łódź. Bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy – 5 zł (wejściówki będą również dostępne w dniu meczu, przed wejściem do hali – godzinę przed rozpoczęciem meczu).

Do zobaczenia w środę 29 listopada. Początek spotkania o godz. 18.

©ŁKSFANS.PL