Pożegnanie piłkarzy przed meczem derbowym

1

W najbliższą środę dojdzie do meczu derbowego z RTS-em Widzew. Niestety przez decyzję działaczy naszego rywala zza miedzy nie będzie dane nam obejrzeć tego spotkania na obiekcie przy al. Piłsudskiego.

Z tego względu wszyscy kibice ŁKS obowiązkowo meldują się w środę o godzinie 16:00 na terenie naszego stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2 skąd pożegnamy wyjeżdżających na ten pojedynek zawodników naszego klubu. Apelujemy o to, aby wszyscy pojawili się na miejscu oczywiście w barwach klubowych.

Chyba nie musimy dodawać, że wsparcie, które okażemy zawodnikom przed wyjazdem na teren odwiecznego rywala będzie dla drużyny bardzo ważne. W końcu ełkaesiacy będą pozbawieni na miejscu naszego gorącego dopingu.

.

Pożegnanie drużyny przed wyjazdem na 64. piłkarskie Derby Łodzi

17 maja 2017 r. (środa), godz. 16:00

Teren stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2

©ŁKSFANS.PL