Pucharowa środa z siatkówką! ŁKS Commercecon – Developres SkyRes Rzeszów

21

Siatkarki ŁKS Commercecon odgrywają wiodącą rolę w lidze, ciekawe zatem jak poradzą sobie w rozgrywkach, których stawką jest Puchar Polski. W środę ćwierćfinałowy pojedynek z Developres SkyRes Rzeszów.

Oba zespoły w poprzedniej ligowej kolejce nie dały większych szans rywalkom. Łodzianki w trzech setach rozprawiły się z KS PAŁAC Bydgoszcz, natomiast zespół z Rzeszowa zainkasował trzy punkty w starciu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

W Pucharze Polski ŁKS rozpoczyna rywalizację już od ćwierćfinału, co jest nagrodą za zajęcie na półmetku rundy zasadniczej pierwszego miejsca w lidze. Teraz zaś czeka nas bardzo trudne wyzwanie, a i wielkie sportowe emocje, należy bowiem pamiętać, że  w tym sezonie nasza drużyna pokonała rzeszowianki, ale dopiero po tie-breaku. Szykuje się trudna batalia, której ceną jest udział w turnieju finałowym.

To po prostu trzeba zobaczyć i mamy nadzieję, że zobaczyć to zechcą miłośnicy siatkówki z Łodzi, w tym przede wszystkim kibice ŁKS-u.

Święto zakochanych w Atlas Arenie, na parkiecie najwyżej obecnie sklasyfikowana łódzka drużyny w grach zespołowych plus atrakcje dla najmłodszych, czyli lepszego sposobu na spędzenie tego wieczoru na pewno nie znajdziecie!

Bilety na mecz ŁKS Commercecon – Developres SkyRes Rzeszów można kupić stacjonarnie w Sklepie Kibiców ŁKS Łódź.

Bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy – 5 zł (będą również dostępne w dniu meczu, przed wejściem do hali).

Do zobaczenia w środę 14 lutego. Początek spotkania o godz. 17:00.

©ŁKSFANS.PL