Raport kartkowy przed meczem z Chrobrym

Przed pojedynkiem z Chrobrym Głogów czterech zawodników ŁKS-u ma po trzy żółte kartki. To oznacza, że w przypadku kolejnej indywidualnej kary, nie zagrają oni w kolejnym meczu, w którym rywalem łodzian będzie GKS Katowice. 

Na kolejne napomnienie przez sędziego w sobotnim meczu muszą uważać Rafał Kujawa, Patryk Bryła, Maciej Wolski i Jan Grzesik.

W drużynie naszego najbliższego rywala nie zagra Michał Borecki, który zgromadził na swoim koncie cztery żółte kartki. Uważać na kolejne „żółtko” musza uważać Robert Mandrysz, Jarosław Ratajczak i Rafał Maćkowski (dane 90minut.pl).

Aktualny stan żółtych kartek piłkarzy ŁKS-u: 

4 – Lukáš Bielák (pauzował w meczu z Chojniczanką)

3 –  Patryk Bryła, Jan Grzesik Maciej Wolski, Rafał Kujawa (zagrożeni)

2 – Artur Bogusz, Jan Sobociński, Kamil Juraszek

1 – Wojciech Łuczak, Piotr Pyrdoł, Dani Ramírez, Maksymilian Rozwandowicz, Kamil Żylski

©ŁKSFANS.PL