Raport kartkowy przed meczem z GKS-em Tychy

łks

Dwóch piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego nie wystąpi w sobotnim spotkaniu 28 kolejki Fortuna 1 Ligi z powodu nadmiaru żółtych kartek. Kazimierz Moskal w Tychach będzie musiał sobie poradzić bez Maksymiliana Rozwandowicza i Bartłomieja Kalinkowskiego. 

Wyżej wymienieni zawodnicy w ostatnim meczu ligowym z Puszczą Niepołomice obejrzeli swoje czwarte żółte kartoniki w sezonie i to ich pierwsza pauza w tym sezonie.

Przed spotkaniem z naszym zaprzyjaźnionym klubem w gronie zagrożonych jest pięciu zawodników zawodników. Na kolejne „żółtko” muszą uważać Dani Ramirez, Jan Grzesik, Artur Bogusz, Lukáš Bielák i Rafał Kujawa.

W drużynie GKS-u Tychy nie zagra podstawowy stoper Marcin Biernat, który obejrzał czerwoną kartkę w ostatniej kolejce przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała i napastnik Jakub Vojtus. Jeśli chodzi o żółte kartki to nikt nie pauzuje, ale zagrożonych jest trzech piłkarzy. Są to: Keon Daniel, Mateusz Grzybek i Łukasz Grzeszczyk.

Aktualny stan żółtych kartek w ŁKS-ie:

7 – Lukáš Bielák (zagrożony)

5 – Jan Sobociński

4 – Maksymilian Rozwandowicz, Bartłomiej Kalinkowski (obaj pauzują), Patryk Bryła i Maciej Wolski

3 – Rafał Kujawa, Jan Grzesik, Artur Bogusz, Dani Ramirez (zagrożeni)

2 – Kamil Juraszek, Wojciech Łuczak

1 – Piotr Pyrdoł, Michał Kołba, Kamil Rozmus

©ŁKSFANS.PL