Raport kartkowy przed meczem ze Stomilem

ŁKS

Przed pojedynkiem ze Stomilem Olsztyn pięciu zawodników ŁKS-u ma po trzy żółte kartki. To oznacza, że w przypadku kolejnej indywidualnej kary, nie zagrają oni w następnym meczu, w którym rywalem łodzian będzie Garbarnia Kraków. 

Na kolejne napomnienie przez sędziego w sobotnim meczu muszą uważać Rafał Kujawa, Patryk Bryła, Artur Bogusz, Maciej Wolski i Jan Grzesik.

W drużynie naszego najbliższego rywala nie zagrają Grzegorz Lech i Łukasz Jegliński, którzy zobaczyli w tym sezonie po cztery żółte kartki. Uważać na kolejne „żółtko” muszą Lukas Kuban, Wołodymyr Tanczyk, Marcin Stromecki, Piotr Głowacki i Paweł Głowacki (dane 90minut.pl).

Aktualny stan żółtych kartek w ŁKS-ie: 

4 – Lukas Bielak (pauzował w meczu z Chojniczanką)

3 – Maciej Wolski, Patryk Bryła, Jan Grzesik, Rafał Kujawa, Artur Bogusz (zagrożeni)

2 – Kamil Juraszek, Jan Sobociński, Bartłomiej Kalinkowski

1 – Piotr Pyrdoł, Maksymilian Rozwandowicz, Michał Kołba, Wojciech Łuczak, Dani Ramirez, Bartosz Widejko, Kamil Żylski

©ŁKSFANS.PL