Remis rezerw w Głownie

jewhen radionov

Zespół rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego w miniony weekend w ramach 24 kolejki łódzkiej ligi okręgowej zremisował na wyjeździe z czwartą w tabeli Stalą Głowno 2:2, choć do 88 minuty piłkarze z Alei Unii Lubelskiej 2 byli na prowadzeniu.

Ełkaesiacy od 20 minuty przegrywali 1:0 po trafieniu Antoniego Waśkiewicza, ale przed przerwą Artur Sójka doprowadził do wyrównania.

Po zmianie stron ŁKS wyszedł na prowadzenie po golu Jewhena Radionowa z rzutu karnego. Niestety dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem Stal wyrównała za sprawą trafienia Radosława Kucińskiego.

Po remisie w sobotnim spotkaniu przewaga rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego nad drugim zespołem Widzewa zmalała do sześciu punktów. Do końca sezonu zostało sześć spotkań (w tym derby w ostatniej serii gier).

Stal Głowno – ŁKS II Łódź 2:2 (1:1)

Bramki: Waśkiewicz 20, Kuciński 88 – Sójka 40, Radionow 57-k.

Skład ŁKS-u: Arndt – Lamprycht, Pietrzak, Koprowski, Romanowicz – Gamrot, Kostyrka (Piela 60), Maschera (Panasiuk 69), Karlikowski, Sójka – Radionow.

Ławka: Kowalski, Białousko, Herman, Lasota.