Remis w pierwszym sparingu w Side

Przygotowujący się do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi Łódzki Klub Sportowy w pierwszym sparingu rozegranym podczas zgrupowania w tureckim Side zremisował 1:1 z rosyjskim FK Armawir 1:1. 

Obie bramki w tym spotkaniu padły po rzutach karnych. Najpierw w 17 minucie po faulu Jana Grzesika, jedenastkę na gola zamienił Sergei Miroshnichenko, choć Michał Kołba był bliski skutecznej interwencji.

W drugiej połowie po ładnej zespołowej akcji Daniego Ramireza i Wojciecha Łuczaka, ten drugi został sfaulowany w polu karnym. Pewnym egzekutorem okazał się niezawodny w tym elemencie piłkarskiego rzemiosła Maksymilian Rozwandowicz.

Kolejny sparing piłkarze ŁKS-u rozegrają w sobotę 16 lutego z Szachtiorem Karaganda z Kazachstanu.

ŁKS Łódź – FK Armawir 1:1 (0:1)

Bramki: Sergei Miroshnichenko 17 – Maksymilian Rozwandowicz 58.

Skład ŁKS-u: Michał Kołba (Dominik Budzyński 46) – Jan Grzesik, Maksymilian Rozwandowicz (Kamil Juraszek 70), Jan Sobociński (Oskar Koprowski 80), Adrian Klimczak (Kamil Rozmus 70) – Lukas Bielak, Łukasz Piątek (Bartłomiej Kalinkowski 60), Wojciech Łuczak (Maciej Wolski 60), Patryk Bryła (Adam Ratajczyk 65) – Łukasz Sekulski (Ievhen Radionov 60), Dani Ramirez (Piotr Pyrdoł 70).

©ŁKSFANS.PL