Rozwój ostatnim przeciwnikiem przy al. Unii!

DCS_0532

XVI kolejka będzie ostatnią, kiedy to Rycerze Wiosny zagrają jako gospodarz w tym roku. Rywalem na pożegnanie z publicznością będzie Rozwój Katowice, który obecnie jest w strefie spadkowej, a w poprzednim sezonie cudem zdołał się utrzymać. Pierwszy gwizdek sędziego Szymona Lizaka, rozbrzmi w sobotnie popołudnie o godzinie 14:00.

Gracze ze Śląska, aktualnie przechodzą ciężki okres i wydaje się chyba, że z wytęsknieniem czekają na koniec pierwszej rundy. Do Łodzi podopieczni Marka Koniarka przyjadą bez jedynego jasnego punktu w swojej kadrze – Kacpra Tabisia. Zawodnik został powołany do reprezentacji Polski do lat 18 i nie wystąpi przy biało-czerwono-białej publiczności. Kolejnym problemem dla szkoleniowca gości będzie absencja, tym razem za nadmiar żółtych kartek, głównego rozgrywającego – Kamila Łączka. Dodając dwie porażki z rzędu, a także spadek do strefy spadkowej Katowiczanie dobrych morali w drużynie mieć nie mogą.

Ełkaesiacy, chcą godnie pożegnać się z liczną publicznością przychodzącą na mecze w rundzie jesiennej. Wydaje się, że łodzianie na dobre zajęli miejsce barażowe i tylko odpierają ataki Wibit start up price drużyn za ich plecami. Jednak zwycięstwa w Tarnobrzegu z Siarką i u siebie z Garbarnią sprawiły, że łodzianie oddalili się od peletonu pościgowego, a znacznie zbliżyli się do liderującej trójki. Podopieczni Wojciecha Robaszka są świadomi, że w dzisiejszym meczu liczą się 3 punkty, dlatego przed meczem ćwiczyli kolejne warianty rozgrywania stałych fragmentów gry. W sobotę na pewno zabraknie Mateusza Gamrota, którego kontuzja się skomplikowała, a zawodnik nie wrócił jeszcze do pełnych treningów z drużyną, a także kilku młodzieżowców, którzy pojadą na mecz Centralnej Ligi Juniorów do Olsztyna. Wielu kibiców mogło już zacierać ręce na wieść o Rafale Kujawie, który pojawił się na treningu łodzian, jednak sam zawodnik twierdzi, że jest wolnym graczem i przyszedł odbudować swoją formę w klubie, w którym się wychował.

Dla kibiców wzorem meczu z Garbarnią przygotowane jest dużo atrakcji w FanZone zakładów bukmacherskich Forbet. Wszystkich sympatyków zapraszamy, więc na al. Unii 2 już od godziny 12:00!

 

XVI kolejka (II liga)

04.11.2017 r. (sobota), godzina 14:00

ŁKS Łódź – Rozwój Katowice

©ŁKSFANS.PL