Rusza Fantasy PKO BP Ekstraklasa!

Ekstra

Rusza kolejna edycja popularnej gry Fantasy Ekstraklasa. Będzie to wyjątkowa edycja, bo po raz pierwszy znajdzie się w niej ŁKS Łódź. Na stronie fantasy .ekstraklasa.org znajdziecie wszystkie najpotrzebniejsze informacje odnośnie zasad, a już teraz zapraszamy na nasze forum na którym znajduję się specjalnie założony temat!

Dla kibiców tego typy gry nie są niczym nowym. W ostatnim sezonie wielu z was bawiło się Fantasy 1. Ligę. Wraz z awansem piłkarzy, każdy fan łodzian musi zmienić grę na Fantasy Ekstraklasę, nikomu jednak nie powinno to przeszkadzać.

Gra polega na stworzeniu drużyny składającej się z 15 zawodników ze wszystkich klubów ekstraklasy. Na podstawie realnej rozgrywek, każdy gracz zdobywa punkty, między innymi za: występ w meczy, gola, asystę czy czyste konto. Po każdej ligowej kolejce punkty są automatycznie dodawane do tabeli, która na koniec rundy jesiennej rozstrzygnie całą zabawę.

Na forum ŁKSFANS został założony specjalny wątek poświęcony całej zabawie Fantasy. Dołączajcie także do ligi ŁKSFANS, do której wszystkich zapraszamy!

©ŁKSFANS.PL