Serię w Łodzi zakończyć zwycięstwem!

402

Ostatnim rywalem w serii trzech inauguracyjnych meczów domowych Łódzkiego Klubu Sportowego w II lidze będzie spadkowicz z Nice I ligi – MKS Kluczbork. Po zwycięstwie i remisie, łodzianie z czterema punktami zajmują 6 lokatę w tabeli, a dzisiejszym meczem zapewnić sobie mogą pozycje barażową, bądź nawet taka, która premiuje zespół do wyższej ligi.

Rywal MKS Kluczbork po spadku z zaplecza ekstraklasy postawił na dużą rotacje w składzie, wymieniając prawie pół drużyny. Czy okazało się to trafnym posunięciem? Trudno to ocenić, jednak zespół prowadzony przez Andrzeja Konwińskiego zapłacił „frycowe” już w pierwszej kolejce, kiedy to został rozbity przez beniaminka GKS 1962 Jastrzębie, aż 5:1. W drugiej kolejce przy własnych kibicach, MKS pokonał Znicz Pruszków (spotkanie było zapowiadane jako starcie spadkowiczów z I ligi) 1:0. Konwiński przed meczem z ŁKSem mówi, że w Kluczborku nie ma jednego wyróżniającego się piłkarza, a gracze tworzą kolektyw. Jednak podkreśla także, że najbardziej boi się dopingu kibiców w piątkowym spotkaniu.

Wojciech Robaszek na spokojnie przygotowuje zespół do 3 kolejki. Trener jest pełen optymizmu, a gracze powoli wchodzą już w rytm meczowy, zapominając o trudach przygotowań Obstacle course bounce house for sale. do sezonu. W drużynie zwiększa się także rywalizacja na treningach, po przerwie wrócili Mikołaj Maschera i Krystian Pieczara, z pewnością ten drugi dobija się do kadry powołanej na mecz. Chociaż, tydzień temu nie udało mu się zadebiutować to teraz miejsce dla niego przynajmniej na ławce rezerwowych powinno być pewne. W trakcie treningów, Ełkaesiacy skupiali się przede wszystkim na szybkim wprowadzaniu piłki na połowę rywala i kombinacyjnym kreowaniu sytuacji strzeleckich. Ćwiczyli także rzuty rożne i wolne, które jak podkreślają zawodnicy mogą okazać się kluczowe w meczu z najbliższym rywalem. Jedynym zmartwieniem dla sztabu szkoleniowego może być lekki uraz Patryka Bryły, jednak nie powinien on być na tyle groźny by wymusić pauzę pomocnika w najbliższym spotkaniu.

III kolejka (II liga)

11.08.2017 r. (piątek), godzina 17:00 

ŁKS Łódź – MKS Kluczbork

©ŁKSFANS.PL