Siatkarki i koszykarki walczą o awans do Ekstraklasy!

lkspilka

W najbliższy weekend siatkarki oraz koszykarki Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrają we własnej hali mecze półfinałowe play-off. Obie sekcje walczą o awans do najwyższych klas rozgrywkowych. Kibiców po prostu nie może zabraknąć!

Przeciwnikiem siatkarek, które nawet w przypadku awansu do finału rozgrywek i wygrania całej ligi nie mogą być pewne awansu do Ekstraklasy (jest ona zamknięta) będzie zespół Jokera Świecie. Ełkaesianki chcą jednak zwyciężać i udowodnić, że na promocję do elity jak najbardziej zasługują. - Ja miłość do Łódzkiego Klubu Sportowego dostałam w genach od taty, za co mu serdecznie dziękuję każdego dnia. Grają u nas dziewczyny z całej Polski i to właśnie Wy – kibice, musicie im pokazać jak wielką siłę ma przeplatanka. To właśnie Wy – kibice, powinniście je nauczyć kochać ten klub. W końcu uwierzcie w Nas, tak jak my wierzymy w Was. Do zobaczenia na hali! – powiedziała serwisowi ŁKSFANS.pl, Marta Żmudzińska. 

Walkę o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej zapowiadają również koszykarki. Na ostatniej prostej do wielkiego finału ich przeciwnikiem będzie drużyna AZS-u Politechniki Korony Kraków.

Wszystkie mecze zostaną rozegrane w najbliższy weekend w hali przy ul. ks. Skorupki 21. Swojego spotkania nie grają piłkarze, więc serdecznie zachęcamy wszystkich fanów do stawienia się na pojedynkach i dopingowania naszych żeńskich sekcji walczących z przeplatanką na piersi. Dziewczyny po prostu liczą na głośny doping! Chyba nie możemy ich zawieść?

.

Koszykarki, play-off (półfinał)

ŁKS SMS Łódź – AZS Politechnika Korona Kraków

16.04.2016 r. (sobota), godz. 15:00

.

Siatkarki, play-off (półfinał)

ŁKS Łódź – Joker Świecie

16.04.2016 r. (sobota), godz. 18:00

17.04.2016 r. (niedziela), godz. 18:00

.

Wstęp na mecze WOLNY!

©ŁKSFANS.PL