Siatkarki ŁKS Commercecon żegnają 2016 rok na parkiecie

15418486_1481393885208431_9013448678768259917_o

Siatkarki ŁKS Commercecon żegnają 2016 rok na parkiecie. W piątek 30 grudnia o godzinie 18:00 siatkarki ŁKS Commercecon Łódź zmierzą się w Atlas Arenie z BKS-em Bielsko-Biała.

Dla łódzkich zawodniczek nadarza się tym samym okazja, aby sięgnąć po piąte w sezonie zwycięstwo, dla kibiców – na podziękowanie siatkarkom za udany 2016 rok. Piątkowy mecz z BKS-em Bielsko-Biała będzie ostatnim w tym roku spotkaniem ligowym siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego. A był to rok bez wątpienia dla łodzianek udany. Awans po wielu latach do elity i ambitna postawa na parkietach Orlen Ligi pozwala sympatykom drużyny spoglądać w przyszłość z umiarkowanym optymizmem.

Oczywiście ŁKS Commercecon dopiero zbiera niezbędne na tym poziomie rozgrywkowym doświadczenie, nic więc dziwnego, że dobre mecze siatkarki biało-czerwono-białych przeplatają słabymi. Zdaje sobie z tego sprawę środkowa ŁKS-u Commercecon Łódź, Alicja Leszek, która w jednym z wywiadów powiedziała, że jeśli ona i jej koleżanki wykonają swoją pracę szanse na osiągnięcie w meczu z BKS-em korzystnego wyniku są spore.

W ostatnim ligowym spotkaniu łodzianki uległy na wyjeździe Atomowi Trefl Sopot po tie-breaku, a zatem spotkanie z BKS-em Bielsko-Biała będzie okazją do poprawienia sobie humorów przed rozpoczęciem 2017 roku. Tym bardziej, że rywalki są w zasięgu naszych siatkarek. ŁKS zajmuje w tabeli ORLEN Ligi dziesiąte miejsce w tabeli (z 13 punktami), drużyna z południa Polski plasuje się na dwunastym miejscu (z 11 punktami). Oba zespoły wygrały do tej pory czterokrotnie, ale w piątek za łodziankami przemawiać będzie atut w postaci własnej hali i przede wszystkim mobilizujących się na to spotkanie kibiców.

Ceny biletów na mecz ŁKS Commercecon Łódź – BKS Bielsko-Biała (do nabycia w centrum biletowym Atlas Areny):
– ulgowy 5 zł
– kobiety 5 zł
– normalny 15 zł

©ŁKSFANS.PL