Siatkarki ŁKS Commercecon zrewanżują się za premierową porażkę?

15732440_1350292598343889_2600960259471317789_o

W środę 4 stycznia o godzinie 20:30 ŁKS Commercecon Łódź zmierzy się w Atlas Arenie z zespołem Giacomini Budowlani Toruń. Pierwszy w 2017 roku mecz łódzkich siatkarek będzie więc okazją do rewanżu za porażkę odniesioną w Toruniu w pierwszej kolejce sezonu.

ŁKS Commercecon udanie zakończył miniony rok pokonując w ubiegły piątek na własnym parkiecie BKS Bielsko-Biała 3:1. Chociaż w grze drużyny wciąż można zauważyć kilka mankamentów, beniaminek to już zupełnie inny zespół, niż ten który rozpoczynał rozgrywki i przegrał w Toruniu 3:0. Szansa na korzystny wynik i zrewanżowanie się ekipie z Torunia jest zdaniem ekspertów spora. Siłą ŁKS-u ma być kolektyw i dobra forma między innymi Ewy Kwiatkowskiej, Katarzyny Sielickiej i Izabeli Kowalińskiej. Ta ostatnia może się pochwalić wysoką średnią zdobytych punktów na mecz, która wynosi 17,8, a zatem wypada mieć nadzieję, że zawodniczka nie zawiedzie i tym razem.

U zamykających tabelę ORLEN Ligi rywalek (wygrały w tym sezonie trzy spotkania) warto natomiast zwrócić uwagę na Rebbecę Pavan (12,8 pkt. na mecz). Oczywiście atutem łodzianek znów ma być własny parkiet i przede wszystkim kibice, którzy stworzyli w trakcie meczu z BKS-em Bielsko-Biała niezapomnianą atmosferę i zapewne znów staną się siódmym zawodnikiem swojego zespołu. Żywiołowy i kulturalny doping pomagający siatkarkom w trudniejszych momentach meczu jest w tych rozgrywkach nie do przecenienia.

Ceny biletów na mecz ŁKS Commercecon Łódź – Giacomini Budowlani Toruń (do nabycia w centrum biletowym Atlas Areny): 

- ulgowy 5 zł
– kobiety 5 zł
– normalny 15 zł.

©ŁKSFANS.PL