Siatkarki ŁKS z szansami na puchary

15800796_1511557872192032_6590859549556830056_o

Siatkarki ŁKS Commercecon ostatni mecz rundy zasadniczej przed własną publicznością rozegrają z Atomem Trefl Sopot. Nadarza się więc znakomita okazja, aby podziękować drużynie za znakomitą postawę w tym roku.

Nieoczekiwanie beniaminek może włączyć się do gry o europejskie puchary, a przecież taki scenariusz jeszcze kilka miesięcy temu wydawał się nierealny. Tymczasem znakomita forma siatkarek ŁKS Commercecon i seria zwycięstw sprawiła, że łodzianki przed ostatnim meczem rundy zasadniczej zajmują szóste miejsce w tabeli.

Rywalem ŁKS-u będą w sobotę siatkarki zajmującego jedenaste miejsce w tabeli Orlen Ligi Atomu Trefl Sopot, które do łodzianek tracą aż czternaście punktów (chociaż mają też jeden mecz rozegrany mniej). Sobotnie starcie będzie również okazją do rewanżu, bo w pierwszym rozegranym jeszcze w grudniu spotkaniu po tie-breaku lepsze okazały się zawodniczki z północy, a że po raz ostatni ŁKS przegrał w Atlas Arenie 15 grudnia 2016 roku, kibice z miasta włókniarzy mają nadzieję na kolejne zwycięstwo.

Zawodniczki i trenerzy ŁKS-u liczą na głośny i kulturalny doping łódzkich kibiców, którzy już nie raz w tym sezonie udowodniali, że należą do ścisłej czołówki w kraju, a tym razem będą mogli podziękować drużynie za bardzo dobrą postawę zespołu w 2017 roku.

Początek meczu w sobotę 18 marca o godz. 18:00.

Ceny biletów na mecz  ŁKS Commercecon Łódź – Atom Trefl Sopot (do nabycia w centrum biletowym Atlas Areny):

- ulgowy 5 zł

- kobiety 5 zł

- normalny 15 zł.

©ŁKSFANS.PL