Siatkarki podejmą KSZO!

17201253_1416901168349698_6202059228816099352_n

W 24 kolejce fazy zasadniczej Orlen Ligi siatkarki ŁKS Commercecon Łódź podejmą we własnej hali drużynę KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Ostrowiczanki obecnie plasują się na 12 miejscu w ligowej tabeli z rekordem 7-16.

Po seryjnym punktowaniu w ostatniej fazie sezonu zasadniczego siatkarki ŁKS są pewne szóstego miejsca w lidze. W tym roku nasze Złotka w meczach domowych są niepokonane, a współpraca Lucie Muhlsteinovej z Izabelą Kowalińską pozwala tej drugiej śrubować rekord punktowy w Orlen Lidze. Mimo licznych kontuzji i wąskiej kadry, trener Michał Masek dobrze poukładał zespół co zaprocentowało wynikiem drużyny, która jako beniaminek miała walczyć o utrzymanie. W pierwszym meczu obu zespołów na boisku gorą były łodzianki, zwyciężając 3:1. MVP tamtych zawodów uznano libero łodzianek Krystynę Strasz, a w zespole KSZO wyróżniała się atakująca Joanna Kapturska. Przed ostatnia szansa, żeby zobaczyć drużynę Dumy Miasta Łodzi będzie w sobotę 11 marca o godzinie 18:00 w Atlas Arenie. Przyjdźmy i wspomóżmy siatkarki głośnym dopingiem.

Pamiętajcie ŁKS jest jeden – wielosekcyjny!

©ŁKSFANS.PL