Siatkarskie emocje i prezentacja piłkarzy. ŁKS Commercecon – BKS Profi Credit Bielsko-Biała

7

Siatkarki ŁKS Commercecon w poniedziałek zmierzą się z szóstym w tabeli BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała, a ewentualna wygrana pozwoli im umocnić się na pozycji wicelidera. W przerwie pomiędzy setami odbędzie się prezentacja piłkarskiej drużyny ŁKS-u!

Zwycięstwo w Legionowie kosztowało nasz zespół dużo nerwów i zdrowia, ostatecznie po emocjonującym tie-breaku dwa punkty powędrowały na konto łodzianek. W poniedziałek w Atlas Arenie o punkty będzie z pewnością niewiele łatwiej, tym bardziej że w kadrze ŁKS-u niektóre zawodniczki narzekają na urazy.

Cel oczywiście pozostaje ten sam, a jest nim wygranie kolejnego ligowego meczu i umocnienie się na pozycji wicelidera Ligi Siatkówki Kobiet. Poniedziałkowy rywal – BKS Profi Credit Bielsko-Biała – zajmuje szóste miejsce w tabeli, a ostatni rozprawił się w trzech setach z MKS-em Dąbrową Górniczą.

Zapowiadają się więc wielkie siatkarskie emocje, a i znajdzie się także coś bardzo ciekawego dla fanów piłki nożnej. Podczas jednej z przerw odbędzie się prezentacja piłkarskiej drużyny ŁKS-u, która na początku marca zainauguruje rundę wiosenną. Oczekiwania kibiców względem „Rycerzy Wiosny” są duże, warto więc w poniedziałek i im okazać wsparcie.

Tradycyjnie już na mecz ŁKS Commercecon zapraszamy całe rodziny i przypominamy, że dla najmłodszych kibiców przygotowana zostanie specjalna strefa, gdzie pod czujnym okiem animatorów (i maskotki „Bodzia”) dzieci z pewnością nie będą się nudzić. Tym razem do ich dyspozycji będą także wspomniani piłkarze.

Bilety na mecz ŁKS Commercecon – BKS Profi Credit Bielsko-Biała można kupić stacjonarnie w Sklepie Kibiców ŁKS Łódź.

Bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy – 5 zł (będą również dostępne w dniu meczu, przed wejściem do hali).

Do zobaczenia w poniedziałek 26 lutego. Początek spotkania o godz. 18:00.

©ŁKSFANS.PL