Sokół przyjedzie do Łodzi!

ostróda dom

Po zwycięstwie na gorącym terenie w Nowym Mieście Lubawskim, Rycerze Wiosny ponownie rozsiedli się w fotelu lidera III ligi (grupy 1) . XXV kolejka ligowych gier będzie prawdziwym testem dojrzałości dla łodzian i ostateczną odpowiedzią na pytanie czy dołek formy ( naznaczony stratą kilku punktów) jest już za nami. Rywalem ŁKS-u będzie bowiem rewelacja rundy wiosennej – Sokół Ostróda.

Drużyna z Podlasia niespodziewanie dobrze rozpoczęła rundę rewanżową. W siedmiu wiosennych kolejkach drużyna wygrała sześć razy i zaliczyła jeden remis z rezerwami warszawskiej Legii. Niedzielne starcie kibicom będzie mogło przypominać mecz z MKS Ełk. Także jest to drużyna, która broni się wszystkimi piłkarzami i swoje szanse wietrzy w kontratakach,miejmy nadzieje, że sztab szkoleniowy łodzian wyciągnie wnioski z tamtego pojedynku. Jesienią w Ostródzie po bardzo wyrównanym i pełnym walki meczu zwyciężył ŁKS, dzięki bramce Maksyma Kowala w 90 minucie.

Aktualnie w obozie biało-czerwono-białych kilku piłkarzy nie jest zdolnych do gry. Do Mariusza Cichowlasa i Przemysława Kazimierczaka przed meczem z Drwęcą dołączył Artur Golański, a już w trakcie spotkania poważnej kontuzji doznał Jakub Kostyrka, którego prawdopodobnie nie zobaczymy do końca sezonu. Poobijani po ostatniej kolejce także jest Kamil Rozmus i Patryk Bryła to efekt maksymalnej determinacji podczas gry obu zawodników. Na szczęście żadnego z graczy nie wyklucza przymusowa pauza za kartki, a jedynym graczem zagrożonym absencją pozostaję Jewhen Radionow. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o godzinie 16:00.

 

XXV kolejka (III liga, grupa pierwsza)

30.04.2017 r. (niedziela), godzina 16:00

ŁKS Łódź – Sokół Ostróda

©ŁKSFANS.PL