Spodziewany powrót na al. Unii 2!

Kujawa

To już pewne, nowym nabytkiem wicelidera II ligi został 29-letni Rafał Kujawa. Zawodnik od kilku tygodni trenował z całym zespołem i swoim zaangażowaniem przekonał do siebie sztab szkoleniowy.

Rafał to napastnik, którego kibicom ŁKS-u nie trzeba przedstawiać. Z przeplatanką na piersi wystąpił w 117 meczach strzelając 19 bramek. Kujawa przekonał do siebie fanów przede wszystkim w pamiętnym meczu w Łęcznej z Górnikiem. Dwie bramki w doliczonym czasie gry zmieniły kompletnie rezultat spotkania. Po tym spotkaniu łodzianie pewnie kroczyli już do Ekstraklasy.

W ostatnich latach napastnik grał na solidnym 1-ligowym poziomie, strzelając średnio po 10 bramek w sezonie dla takich klubów jak: GKS Katowice, Termalica Nieciecza oraz Stomil Inflatable Pub Olsztyn. Wiosną zerwał więzadło krzyżowe i od tamtej pory nie pojawił się na boisku.

Kujawa z Łódzkim Klubem Sportowym związał się półtorarocznym kontraktem  i będzie występował z numerem 88 na koszulce.

Życzymy Rafałowi ponownych sukcesów z przeplatanką na piersi!

©ŁKSFANS.PL