Stal Stalowa Wola – ŁKS Łódź 1:1

063

Piłkarze ŁKS zremisowali w meczu 6. kolejki rozgrywek II ligi ze Stalą Stalowa Wola 1:1.

.

.

.

UWAGA! Strona wymaga odświeżania (F5)

Stal Stalowa Wola – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)

Bramki: Sebastian Łętocha ’72 – Łukasz Zagdański ’87

Skład ŁKS: 25. Michał Kołba – 21. Paweł Pyciak, 24. Kamil Juraszek, 29. Maksymilian Rozwandowicz, 8. Kamil Rozmus – 23. Damian Guzik, 31. Przemysław Kocot, 17. Mateusz Gamrot, 13. Jakub Kostyrka – 9. Krystian Pieczara, 10. Jevgen Radionov

Rezerwowi: 1. Przemysław Kazimierczak – 5. Bartosz Widejko, 7. Patryk Bryła, 11. Łukasz Zagdański, 18. Piotr Pyrdoł, 19. Mikołaj Maschera, 21. Filip Burkhardt

Skład Stali: 1. Dorian Frątczak – 3. Sebastian Zalepa, 6. Bartłomiej Wasiluk, 9. Adrian Gębalski, 10. Stepan Hirskyi, 11. Mateusz Stąporski, 16. Bartosz Sobotka, 18. Mateusz Bukowiec, 19. Szymon Jarosz, 20. Andrzej Trubeha, 26. Grzegorz Janiszewski

Rezerwowi: 12. Mikołaj Brylewski – 2. Adam Waszkiewicz, 5. Sebastian Łętocha, 7. Konrad Korczyński, 8. Bruno Żołądź, 13. Przemysław Stelmach, 23. Adrian Dziubiński

Sędzia: Marcin Kochanek (Opole)

Asystenci: Jarosław Mikołajewski, Krzysztof Glensk

Sędzia Techniczny: Wojciech Białowąs

Witamy w relacji z meczu 6. kolejki rozgrywek II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola a ŁKS-em Łódź. Początek spotkania za ponad kwadrans. Powyżej prezentujemy składy obu drużyn.

ŁKS zagra w niebieskich strojach, zaś „Stalówka” w tradycyjnych zielono-czarnych. Za chwilę początek tego pojedynku.

Drużyny meldują się na murawie.

1′ – Początek meczu!

1′ – Głośny doping kibiców z Łodzi.

2′ – Juraszek dobrze interweniuje przed polem karnym.

3′ – Niecelne uderzenie zawodnika „Stalówki”.

4′ – Gębalski na spalonym. Rzut wolny dla ŁKS.

6′ – ŁKS w ataku pozycyjnym.

8′ – „Żenia” uderza celnie, ale zbyt lekko aby zaskoczyć Frątczaka.

10′ – Guzik mocno, ale niecelnie. ŁKS próbuje ciągle atakować.

12′ – Gamrot faulowany przed polem karnym. Będzie rzut wolny dla ełkaesiaków.

13′ – Uderza Pieczara, ale strzał zablokowany przez gospodarzy i rzut rożny.

14′ – Ależ okazja dla ŁKS! Pieczara uderza w poprzeczkę!

15′ – ŁKS ciągle naciera. Duża przewaga ełkaesiaków w pierwszy kwadransie.

15′ – Rzut rożny dla Stali.

16′ – Radionov ukarany „żółtkiem” za próbę wymuszenia rzutu karnego.

19′ – Zwolniło tempo tego spotkania. Ełkaesiacy powoli próbują budować kolejną akcję.

22′ – Trubech uderzył obok bramki. ŁKS wznowi grę.

24′ – Rozwandowicz wybija na rzut rożny.

25′ – Nie stwarza zagrożenia Stal z tego stałego fragmentu gry.

27′ – Strzelił Pieczara i było chyba zagranie ręką w polu karnym, ale milczy gwizdek arbitra.

30′ – Znów siadło tempo gry.

34′ – ŁKS tworzy mozolnie kolejną akcję.

36′ – „Stalówka” wykonywała rzut wolny, ale faulowany w polu karnym Rozmus i wznowi grę Kołba.

38′ – Rzut rożny dla ŁKS. „Żenia, Żenia GOL” rozbrzmiewa w Stalowej Woli.

38′ – Pyciak uderzył z narożnika pola karnego ale niecelnie.

40′ – Po centrze Rozmusa wznowi za chwilę Frątczak.

’41 – Strzał Rozwandowicza ale daleko od celu.

’43 – Rzut rożny dla ŁKS.

45′ – Pyciak do Radionowa ale nie trafia w piłkę „Żenia”.

45′ – Minuta doliczona.

45+1′ – Koniec pierwszej połowy. W Stalowej Woli remis 0:0.

46′ – Rozpoczyna się druga połowa.

46′ – Dziubiński za Hirskyiego na boisku.

48′ – Kocot uderzył, ale prosto w obrońcę.

52′ – Z boiska wieje nudą, chociaż aktywniejsi wydają się ełkaesiacy.

53′ – Guzik strzela po podaniu aktywnego Pieczary ale nad poprzeczką.

54′ – Rzut wolny dla Stali w okolicach pola karnego ŁKS.

55′ – Z dystansu Trubech ale łapie pewnie Kołba.

55′ – ŁKS rozgrywa piłkę na własnej połowie.

56′ – Pieczara faulowany około 20 metrów od bramki. Będzie rzut wolny.

57′ – Radionov z wolnego, ale źle. Stąporski opuszcza boisko, a pojawia się na nim Korczyński.

59′ – Długa akcja ełkaesiaków zakończona złym podaniem Rozwandowicza.

61′ – Zmiana w ŁKS. Guzik schodzi z boiska a w jego miejsce Piotr Pyrdoł. W „Stalówce” schodzi Gębalski, a pojawia się na nim Łętocha.

63′ – Kostyrka ukarany żółtą kartką.

64′ – Faul na Pyciaku i żółta kartka dla Adriana Dziubińskiego.

66′ – Pyrdoł nie dochodzi do piłki zagranej przez Pieczarę.

67′ – Strata Kocota, ale ratuję sytuację Rozwandowicz.

70′ – 25 minut gry w drugiej połowie za nami, na razie spotkanie nie porywa. Aktywniejsi ełkaesiacy, ale nic z tego nie wynika.

71′ – Próba Jarosza z dystansu, mocno niecelna. Schodzi z boiska Krystian Pieczara, a pojawia się na nim Patryk Bryła.

71′ – Ostatnia zmiana również w Stali. Schodzi Wasiluk, wchodzi Stelmach.

72′ – GOL dla Stali. Łętocha płasko uderzył i trafił do siatki. Bardzo źle zachowała się obrona…

74′ – Broni szczelnie dostępu do swojej bramki Stal. Kwadrans mają ełakaesiacy na odrobienie strat.

’75 – Żółta kartka dla Juraszka i rzut wolny dla Stali. Stanęli zawodnicy ŁKS.

76′ – Zagdański za Radionowa na boisku.

77′ – Strzał Pyciaka prosto w obrońcę i rzut rożny.

79′ – Próbują atakować ełkaesiacy.

79′ – Zagdański strzela ale tylko rzut rożny. Na boisku pojawia się Mikołaj Maschera w miejsce Kostyrki.

80′ – Juraszek z dystansu ale niecelnie.

82′ – Zagdański głową, ale nic z tego.

83′ – Pyrdoł uderzył ale dobra interwencja bramkarza Stali.

84′ – ŁKS ciągle w natarciu.

85′ – ŁKS od dobrych kilku minut na połowie Stali, ale nie potrafi zagrozić poważniej bramce Frątczaka. Pięć minut do końca.

87′ – Rzut rożny dla ŁKS. GOOL! Łukasz Zagdański!

87′ – Zagdański sprytnie skierował strzałem głową piłkę do bramki. Mamy remis i minuty do końca.

90′ – Maschera fauluje 25 metrów od bramki Kołby. Może być groźnie.

90+1′ – Dziubiński w mur.

90+2′ – Trzy minuty doliczone.

90+2′ – Pyciak w pole karne ale bez zagrożenia.

90+3′ – Minuta do końca. ŁKS próbuje jeszcze strzelić zwycięską bramkę.

90+3′ – Koniec meczu. ŁKS remisuje w Stalowej Woli 1:1 i dalszym ciągu jest niepokonany w rozgrywkach II ligi.