Starcie beniaminków na szczycie tabeli!

320

W sobotę przy al. Unii 2, kibice dwukrotnego mistrza Polski już po raz kolejny będą mogli poczuć atmosferę piłkarskiego święta, O godzinie 16:00 rozbrzmi pierwszy gwizdek starcia z beniaminkiem II ligi – GKSem Jastrzębie.

Rywal Ełkaesiaków niespodziewanie bardzo dobrze zainaugurował sezon 2017/18. W sześciu dotychczasowych meczem Jastrzębie zdobyło 16 punktów, tracąc jedynie dwa po zremisowanym meczu z Błękitnymi Stargard. Zespół ze Śląska jest bardzo dobrze ułożony taktycznie co powoduję że od początku sezonu stracili tylko dwie bramki. drugi w tej klasyfikacji jest zespół z Al. Unii Lubelskiej. Michał Kołba tylko 3 razy musiał wyjmować piłkę z bramki. Jeśli chodzi o ofensywę, to gołym okiem można zobaczyć różnice. ŁKS strzelił sześć bramek, podczas gdy GKS Jastrzębie  o 7 więcej. Taki dorobek bramkowy rywali może zwiastować otwarty mecz i ciekawe piłkarskie widowisko.

Łódzki Klub Sportowy po dwóch dniach regeneracyjnych na początku tygodnia, skupił się na taktyce i elemencie zaskoczenia rywali. Piłkarze po słodko-gorzkim remisie w Stalowej Woli, zadeklarowali, że są zmotywowani do dalszej pracy, a na efekty kibice będą mogli liczyć już od soboty. Trener Wojciech Robaszek ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Nikt nie jest jeszcze wykluczony z powodu nadmiaru żółtych kartek, ani z powodu kontuzji. Od przeszło tygodnia na pełnych obrotach trenuje Tomasz Margol, który powinien znaleźć się w kadrze meczowej. Coraz lepszą formę prezentuję także Filip Burkhardt, więc być może i jego na boisku kibice będą mogli podziwiać.

VII kolejka (II liga)

02.09.2017 r. (sobota), godzina 16:00 

ŁKS Łódź – GKS 1962 Jastrzębie

©ŁKSFANS.PL