Starcie z mistrzem! ŁKS Commercecon – Chemik Police

24

Siatkarki ŁKS Commercecon rozpoczną 2018 rok od mocnego uderzenia. W najbliższą niedzielę lider zmierzy się w Atlas Arenie z mistrzem Polski. Zapowiadają się wielkie sportowe emocje w Łodzi.

Łodzianki nie pozostawiły złudzeń rywalkom w drugiej połowie 2017 roku i w jedenastu rozegranych spotkaniach skompletowały komplet zwycięstw (w tym ośmiokrotnie za trzy punkty)! W sumie nasz zespół stracił dotychczas tylko dziewięć setów i jest w tej chwili jedyną niepokonaną drużyną w ligowej stawce.

ŁKS Commercecon postawił więc sobie poprzeczkę bardzo wysoko rozbudzającym tym samym apetyty kibiców najstarszego łódzkiego klubu. Oczywiście podopieczne słowackiego szkoleniowca stąpają twardo po ziemi, tylko bowiem sportowa pokora i koncentracja pozwolą podtrzymać fantastyczną passę.

Pierwszym rywalem naszego zespołu w nowym 2018 roku będzie sam mistrz Polski. Chemik Police depcze po piętach łodziankom, w jedenastu dotychczas rozegranych spotkaniach przegrał tylko raz (z Developresem SkyRes Rzeszów) i zapewne zechce w najbliższą niedzielę zagrać na nosie kibicom ŁKS-u. Pokonanie sześciokrotnego mistrza Polski (warto dodać, że nasz rywal wygrywał rozgrywki w 2015, 2016 i 2017 roku) leży z pewnością w zasięgu łodzianek, za którymi przemawia nie tylko wyborna forma, ale i kibice.

Zawodniczki ŁKS-u, tak jak i wszyscy ich rywale, zdają sobie sprawę z tego jak gorącą atmosferę potrafią stworzyć kibice ŁKS-u, mamy więc nadzieję, że ełkaesiacy nie zawiodą w tym względzie i pomogą odnieść swojej drużynie dwunaste zwycięstwo.

O prestiżu tego pojedynku świadczy także zapowiedziana transmisja telewizyjna, my jednak zachęcamy przede wszystkim do zakupienia biletu i obejrzenia na żywo tego kapitalnie zapowiadającego się pojedynku. Emocje gwarantowane.

Bilety na mecz ŁKS Commercecon – Chemik Police można kupić stacjonarnie w Sklepie Kibiców ŁKS Łódź.

Bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy – 5 zł (będą również dostępne w dniu meczu, przed wejściem do hali).

Do zobaczenia w niedzielę 7 stycznia. Początek spotkania o godz. 14:45.

©ŁKSFANS.PL