Stwórz wyjątkową oprawę z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości!

chrobry

W najbliższą niedzielę przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji klub podczas sobotniego meczu z Chrobrym Głogów przygotował dla kibiców wiele atrakcji. Jedną z nich będzie okolicznościowa oprawa na sektorze rodzinnym!

Na spotkanie 18. Kolejki Fortuna 1 Ligi z Chrobrym Głogów na sektorze rodzinnym A1 przygotowana będzie specjalna kartoniada, która stworzy ogromną biało-czerwoną flagę. Nie trzeba chyba dodawać, że im więcej osób zasiądzie w tej części trybuny, tym efekt końcowy będzie bardziej spektakularny!  - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Jubileuszowych akcentów podczas sobotniego spotkania będzie oczywiście więcej – na czele z odśpiewaniem przed meczem przez całą publiczność hymnu Polski, czyli „Mazurka Dąbrowskiego”. W związku z tym zachęcamy wszystkich kibiców, aby na obiekt przy Alei Unii dotarli w sobotę z odpowiednim wyprzedzeniem i nie zwlekali z wejściem na widownię do ostatniej chwili. Więcej szczegółów na ten temat już niebawem. - dodaje lkslodz.pl.

Klub przypomina również o specjalnej promocji na sektor rodzinny „A1″: Bilet dla rodzica w specjalnej cenie to koszt 10 złotych. Młodzież szkolna może natomiast nabyć wejściówkę w promocyjnej cenie 2 złotych (do lat 13) albo 5 złotych (od 13 do 18 lat) – każdy uczeń musi mieć jednak przy sobie ważną legitymację szkolną.

Bilety można kupować zarówno w kasach wokół obiektu przy Alei Unii, jak i przez Internet na stronie bilety.stadionalunii.pl.

©ŁKSFANS.PL