Świąteczna przeprawa z Ełkiem!

dcs_4496

XXIII kolejka rozgrywek o mistrzostwo III ligi (grupy I) przypadła na okres świąt Wielkanocy. Kolejka, z uwagi na pojedynki w niej rozegrane, z pewnością będzie interesująca i da odpowiedź, która z drużyn spędzi święta w fotelu lidera ligowej tabeli, Najważniejszym meczem dla nas jest oczywiście  starcie Rycerzy Wiosny z MKS-em Ełk.

Niska pozycja zajmowana przez drużynę przyjezdnych, może uśpić czujność kibiców. Drużyna z Ełku, na pięć wiosennych meczów przegrała tylko  jedno starcie z ŁKS Łomża 1:3. Natomiast, w pozostałych czterech meczach drużyna z Mazur zdobyła komplet punktów. Warto wspomnieć, że goście nie stracili bramki od 378 minut, a ich napastnik - Daniel Świderski jest drugi w klasyfikacji strzelców, tracąc trzy bramki do naszego super snajpera Jewhena Radionowa. Dobrą wiadomością dla kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego jest powrót do pełnej sprawności Żenii. Sam zawodnik mówi, że nie może się już doczekać wyjścia na boisko. Trener Marcin Pyrdoł będzie miał większy komfort z doborem piłkarzy do składu. Po za Radionovem, wraca także Paweł Pyciak, który pauzował za nadmiar żółtych kartek. Do grono graczy nieobecnych w Wielką Sobotę dołączył Patryk Bryła, który w Morągu zobaczył ósmą żółtą kartkę. Dalej niedysponowani do gry są: Dawid Sarafiński i Przemysław Kazimierczak.

 

XXIII kolejka (III liga, grupa pierwsza)

15.04.2017 r. (sobota), godzina 16:00

ŁKS Łódź – MKS Ełk

©ŁKSFANS.PL