Transmisja na żywo | Ruch Wysokie Mazowieckie – ŁKS Łódź

ruch_wysokie_mazowieckie_transmisja

Przed nami pierwszy wyjazdowy mecz „Rycerzy Wiosny” w tej rundzie. O kolejne 3 punkty przybliżające nas do awansu zagramy przeciwko drużynie Ruchu Wysokie Mazowieckie. Mecz odbędzie się w niedzielę, 19.03.2017 roku o godz. 15.00. Bądź z nami i kibicuj ŁKS Łódź!

 

Przed wykupieniem kodu zapoznaj się z regulaminem. Otrzymany po zakupie kod trzeba będzie wprowadzić w oknie transmisji. Cały dochód ze sprzedanych kodów trafia na konto klubu. Jeśli masz pytania pisz na e-mail: dotpay@lkslodz.pl . W serwisie DotPay jest m.in. opcja płatności PayPal. 

Sponsorem transmisji jest firma Biuro Obsługi Inwestycji Paweł Lewandowski.

Kup kod -> TUTAJ.

Otrzymany kod należy wprowadzić w oknie transmisji pod podanym linkiem -> TUTAJ.

Więcej szczegółowych informacji na oficjalnej stronie klubu www.lkslodz.pl!

©ŁKSFANS.PL