Trudna przeprawa przed batalią o Puchar Polski. ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów

_DSC6034 (Kopiowanie)

Siatkarki ŁKS Commercecon w środę 7 marca zmierzą się w Atlas Arenie z Developres SkyRes Rzeszów. Trzy dni później łodzianki czeka półfinałowy pojedynek w Pucharze Polski.

Rzeszowianki depczą naszemu zespołowi po piętach, zajmują trzecie miejsce w tabeli i tracą do ŁKS-u (stan na początek marca) zaledwie trzy punkty. O tym, że to łodzianki a nie właśnie Developres SkyRes są wiceliderem zadecydował między innymi pierwszy rozegrany w Rzeszowie i wygrany 3:2 przez ŁKS mecz. Lepszym od środowego rywala okazał się także nasz zespół w rozgrywkach Pucharu Polski (zwycięstwo 3:1).

Oczywiście 7 marca statystyka nie będzie miała znaczenia, rywalki przyjadą do miasta włókniarzy zmobilizowane i z pewnością zechcą się za wcześniejsze niepowodzenia zrewanżować. Przed ŁKS-em spore wyzwanie, trzy dni po bardzo ważnym spotkaniu z rzeszowiankami przyjdzie bowiem łodziankom rywalizować w półfinale Pucharu Polski. Na szczęście zmagające się z urazem zawodniczki dochodzą już do zdrowia.

Czyż jest więc lepszy sposób na to aby zagrzać wicelidera do walki przed tym wielce prestiżowym pojedynkiem, niż pojawić się osobiście w najbliższą środę w Atlas Arenie? ŁKS Commercecon liczy na głośny doping swoich kibiców i jesteśmy pewni, że fani nie zawiodą, tym bardziej że znów za sprawą transmisji w Polsacie Sport oglądać (i słuchać) będą nas fani siatkówki z całej Polski.

Tradycyjnie już na mecz zapraszamy całe rodziny, bo i każdy znajdzie w Atlas Arenie coś bardzo ciekawego dla siebie. W pierwszej kolejności – emocjonujące widowisko z udziałem najwyżej obecnie sklasyfikowanej łódzkiej drużyny, w dalszej – inne atrakcje, jak chociażby świetna strefa dla dzieci.

Bilety na mecz ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów można kupić stacjonarnie w Sklepie Kibiców ŁKS Łódź.

Bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy – 5 zł (będą również dostępne w dniu meczu, przed wejściem do hali).

Do zobaczenia w środę 7 marca. Początek spotkania o godz. 18:00.

©ŁKSFANS.PL