W środę wszyscy na sesję Rady Miasta Łodzi!

519492d58ac24_o

Mamy przyjemność poinformować o kolejnej inicjatywie, która stanowi kontynuację naszego protestu dotyczącego zaniechania dalszej rozbudowy obiektu przy al. Unii Lubelskiej 2.

W najbliższą środę o godzinie 9:00 zbieramy się wszyscy w Pasażu Schillera znajdującym się tuż obok Urzędu Miasta Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 104 skąd udamy się na sesję Rady Miejskiej. Mamy do tego pełne prawo jako mieszkańcy Łodzi.

To właśnie tam przypomnimy łódzkim urzędnikom, że farsy, którą raczyli nam przygotować, nie uda im się tak łatwo zamieść pod dywan, a nasz protest będzie trwał tak długo, aż dług Miasta Łodzi wobec Łódzkiego Klubu Sportowego nie zostanie spłacony poprzez realizację inwestycji, która wielokrotnie była nam obiecywana.

W walce o przyszłość ŁKS-u już niejednokrotnie udowadnialiśmy, że stanowimy siłę o jakiej nawet im się nie śniło. Mamy nadzieję, że po raz kolejny zaśpiewamy wspólnym głosem: Chcemy stadionu dla dumy tego regionu!

CZAS: 10 kwietnia 2019 r. (środa), godz. 9:00

MIEJSCE: Pasaż Schillera (ul. Piotrkowska 112 – przy Urzędzie Miasta Łodzi)

CEL: Walczymy o budowę pozostałych trybun na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej 2!

©ŁKSFANS.PL