Weekend w Poznaniu!

www.tulodz.com

Już dzisiaj o 16:00 przy drodze Dębińskiej w Poznaniu Łódzki Klub Sportowy zagra z liderem tabeli Wartą. Sędzią dzisiejszego meczu będzie Rafał Rokosz.

Warta Poznań po 10 kolejkach w II lidze jest liderem z dorobkiem 24 punktów. W ostatnim spotkaniu Warta uporała sie w Pruszkowie ze Zniczem 3:0. Zawodnikiem Warty jest były zawodnik ŁKS, pochodzący z Pabianic Przemysław Kita. 

W ŁKS ten tydzień był nerwowy. Po ostatniej wpadce na stadionie przy Al. Unii i porażce z Olimpia Elbląg w piłkarzach jest złość. Patryk Bryła przed meczem w Poznaniu powiedział, że wszyscy znają swoją wartość i drużyna będzie chciała udowodnić swoje umiejętności w meczu z liderem. W kadrze Water Trampoline poza Przemysławem Kazimierczakiem wszyscy sa zdrowi. Dzisiaj z samego rana wyjechali walczyć o kolejne 3 punkty!

XI kolejka (II liga)

30.09.2017 r. (sobota), godzina 16:00 

Warta Poznań – ŁKS Łódź

©ŁKSFANS.PL