Wielka feta z okazji awansu do ekstraklasy!

34137519_1057685711074491_3573091518128324608_o

ŁKS Łódź wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców serdecznie zaprasza na fetę z okazji awansu najstarszego łódzkiego klubu do elity!

.

Świętowanie rozpocznie się już przed sobotnim meczem z Chojniczanką Chojnice, gdzie tuż obok stadionu dla kibiców dostępna będzie tradycyjna strefa kibica „Pan Grill” oraz #fanZoneForBet.

Po spotkaniu, które bez wątpienia będzie wielkim świętem na wypełnionej do ostatniego miejsca trybunie przy al. Unii Lubelskiej 2 odbędzie się oficjalna ceremonia z okazji awansu do ekstraklasy. Z tego powodu prosimy wszystkich fanów o pozostanie na swoich miejscach do momentu jej zakończenia oraz o to aby nie wybiegali na płytę boiska. Grozi to poważnymi konsekwencjami zarówno dla klubu, jak i samych kibiców.

To jednak nie koniec atrakcji. Głównym punktem całego świętowania będzie wspólny legalny przemarsz kibiców na Plac Wolności. Weźmie w nim również udział cała drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym, która na miejsce docelowe przejedzie specjalnym odkrytym autokarem. Przemarsz wyruszy z al. Unii Lubelskiej po zakończeniu spotkania oraz ceremonii.

Prosimy wszystkich kibiców, aby w drodze na Plac Wolności słuchali się poleceń organizatora i zachowywali zgodnie z prawem. Przede wszystkich przypominamy o absolutnym zakazie odpalania środków pirotechnicznych na trasie całego przemarszu.

Zapraszamy wszystkich ełkaesiaków do wspólnego świętowania w „biało-czerwono-białym” gronie! Niech sobotnie popołudnie będzie niezapomniane dla naszego miasta, a o powrocie Łódzkiego Klubu Sportowego do elity usłyszy cała Polska!

Plan fety z okazji awansu ŁKS do ekstraklasy:

godz. 14:00 / Otwarcie strefy kibica „Pan Grill”

godz. 16:15 / Start #fanZoneForBet

godz. 17:45 / Początek meczu ŁKS – Chojniczanka Chojnice

ok. godz. 19:35 / Start oficjalnej ceremonii z okazji awansu na płycie boiska

Wymarsz w kierunku Placu Wolności po zakończeniu ceremonii.

©ŁKSFANS.PL