Wigilia 2019! Każdy może nam pomóc!

Plakat Wigilia 2

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, podobnie jak w ubiegłych latach, zamierza wyciągnąć pomocną dłoń do tych, którzy jej w tym magicznym okresie najbardziej potrzebują.

W tym celu, tradycyjnie już, postanowiliśmy zorganizować kolejną Wigilię, na którą zostaną zaproszeni mali goście przebywający na co dzień w Domu Dziecka lub pochodzący z ełkaesiackich rodzin. Niebywały sukces poprzednich edycji tej wyjątkowej inicjatywy zobowiązuję nas do dołożenia wszelkich starań, aby każda zaproszona osoba czuła się tego wieczoru wyjątkowo i jak najlepiej wspominała nasze wigilijne spotkanie. Obowiązkowym punktem programu będą oczywiście między innymi specjalne świąteczne paczki składające się zarówno ze słodkich, jak i typowo biało-czerwono-białych upominków. Realizację tej wyjątkowej i niebywale ważnej dla każdego z nas imprezy niestety utrudniają nam mocno ograniczone środki finansowe, którymi w chwili obecnej dysponujemy. Nie mamy jednak najmniejszych wątpliwości co do tego, że wspólnym wysiłkiem po raz kolejny uda nam się udowodnić wszystkim niedowiarkom, iż kibice Łódzkiego Klubu Sportowego tworzą wielką rodzinę, która potrafi sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu.

Przechodząc do konkretów…

Koszt wykupienia jednego miejsca dla dziecka wyniesie nas w tym roku 25 zł.

Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której nasi mali goście opuścili by wigilijny stół bez wyjątkowych paczek, które dostarczy im sam biało-czerwono-biały Mikołaj.

Aby zebrać niezbędne do przeprowadzenia tej akcji fundusze, postanowiliśmy założyć specjalny temat, w którym każdy z was będzie mógł wykupić tyle miejsc dla podopiecznych Domu Dziecka oraz pozostałych dzieci, na ile tylko go stać. Ponadto prosimy, aby każda biorąca udział w akcji osoba wpisała w komentarzu liczbę miejsc dla dzieci, którą jest w stanie zafundować. Każde wykupione przez Was miejsce jest dla nas niezmiernie ważne!

Wpłat dokonywać można do 13 grudnia bieżącego roku na podany numer konta: 3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422

Konto PayPall dla emigracji: sk@lksfans.pl

Tytułem przelewu prosimy podawać nick z forum ŁKSFANS.PL oraz dopisek „Wpłata na Wigilię 2019″.

Z otwartymi rękami czekamy również na osoby, które zamiast pieniędzy pragną przekazać na ten szczytny cel słodkie upominki, które z pewnością zachwycą naszych małych gości. Prosimy o kupowanie większych słodyczy typu batony, ciastka lub wafelki, ponieważ np. cukierki kupowane na wagę ciężko jest później logistycznie popakować. W tej sprawie prosimy się kontaktować na adres e-mail: lkslodz@wp.pl lub poprzez wysłanie prywatnej wiadomości do użytkownika Jędrek.

Mamy nadzieję, że podobnie jak w ubiegłych latach, z optymizmem podejdziecie do tej inicjatywy, a nasz wspólny wkład w jej realizację pozwoli na spędzenie niezapomnianych chwil przez tych, którzy naszej pomocy potrzebują najbardziej!

.

>>> Już dziś dołącz do osób, które wspomagają naszą akcję w tym temacie! <<<

Z kibicowskim pozdrowieniem,

Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego

Plakat Wigilia 2

©ŁKSFANS.PL