WSZYSCY DO BIAŁEJ PAJĘCZAŃSKIEJ!

Biała Pajęczańska 1 (Czarni Rz.)

Miło nam poinformować, że już w najbliższą niedzielę czeka nas kolejny w tym sezonie mecz wyjazdowy. Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną Czarnych Rząśnia, która swoje mecze rozgrywa w oddalonej o 87 kilometrów od naszego miasta Białej Pajęczańskiej. NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ!

W niedzielę obowiązkowo stawiamy się o godzinie 11:00 na parkingu przed aquaparkiem „Fala”, skąd wyruszymy na mecz ze wspólnej zbiórki. Transport do Białej Pajęczańskiej należy sobie zapewnić we własnym zakresie. Pamiętajcie, że w obie strony podróżujemy wszyscy razem!

Widoczność spod stadionu na murawę jest bardzo dobra (otwarta przestrzeń), dlatego brak zgody na nasze uczestnictwo w meczu nie przeszkodzi zarówno w jego oglądaniu, jak i dopingowaniu ełkaesiaków!

W skrócie: W NIEDZIELĘ WSZYSCY JEDZIEMY DO BIAŁEJ PAJĘCZAŃSKIEJ!!!

.

12. kolejka IV ligi, gr. łódzka

6 października 2013 r., godz. 14:00

Czarni Rząśnia – ŁKS Łódź

.

>>>TEMAT INFORMACYJNY NA FORUM<<<

.

ZAPOWIEDŹ MECZU

[jwplayer config=”LKSFANSTV” file=”http://youtu.be/u497o2dYELc”]

©ŁKSFANS.PL