WSZYSCY DO NOWEGO MIASTA LUBAWSKIEGO!

plakatdrwecaa

Już w niedzielę, 23 kwietnia czeka nas najważniejszy w tym sezonie mecz wyjazdowy! Przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ!

Zapisy na to niezwykle prestiżowe spotkanie będą prowadzone na sobotnim meczu z MKS-em Ełk (godz. 16:00) przy stoisku z pamiątkami oraz we wtorek (tj. 18 kwietnia) w Sklepie Kibiców ŁKS Łódź (na samym końcu trybuny) w godzinach 12:00 – 19:00.

Koszt transportu zorganizowanego wynosi 70 złotych, zaś wejściówki na mecz 15 złotych. Łączny koszt pakietu wyjazdowego wynosi więc 85 złotych. Na chwilę obecną nie ma możliwości zakupu samej wejściówki!

Przy zapisach niezbędne jest podanie swoich danych: imienia, nazwiska oraz numeru PESEL.

O miejscu i godzinie zbiórki zostaniecie poinformowani podczas zapisów!

Liczymy, że każdy z ełkaesiackich rewirów przeprowadzi odpowiednią mobilizację i zapełni po jednym (a może i więcej) z autokarów! Jedziemy wszyscy razem wspierać naszą drużynę w tym niezwykle ważnym pojedynku!

W skrócie: WSZYSCY JEDZIEMY DO NOWEGO MIASTA LUBAWSKIEGO!!!

.

24. kolejka, III liga (gr. pierwsza)

23.04.2017 r. (niedziela), godz. 11:00

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – ŁKS Łódź

>>>TEMAT INFORMACYJNY NA FORUM!<<<

plakatdrwecaa

©ŁKSFANS.PL