Zafunduj karnet młodemu eŁKaeSiakowi na pierwszą ligę!

szablon_ligowy_wyjazd_cover3

Tradycyjnie już przed startem kolejnego sezonu, tym razem w rozgrywkach Nice I ligi rozpoczynamy akcję pod tytułem „Zafunduj karnet młodemu ełkaesiakowi”. Przypominamy, że poprzednie edycje tej inicjatywy kończyły się sukcesem, dzięki czemu w ręce dzieciaków trafiały setki karnetów!

W ramach przypomnienia: naszym celem jest ufundowanie karnetów na cały sezon 2018/2019 na sektor, który został odpowiednikiem legendarnej Galery na nowej trybunie dla najbardziej zagorzałych młodych fanów naszego klubu ze wszystkich biało-czerwono-białych rewirów.

Nie każdego rodzica stać na to, aby zakupić stałą kartę wstępu na mecze piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego dla swojej pociechy. Z tego też powodu postanowiliśmy kontynuować spontaniczną zbiórkę funduszy na ufundowanie karnetów dla najmłodszych ełkaesiaków, którzy przeplatankę mają w sercu!

Do akcji może się przyłączyć każdy z sympatyków naszego klubu! Wystarczy dokonać wpłaty 210 zł (tyle wyniesie zakup karnetu dla jednego młodego fana na mecze w całym sezonie 2018/2019) na podany poniżej numer konta bankowego Stowarzyszenia Kibiców ŁKS:

3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422. W tytule przelewu wpisujemy KARNET oraz swój nick z forum ŁKSFANS.pl lub imię i nazwisko.

Dla emigracji dostępne jest konto PayPall: sk@lksfans.pl

Liczymy również na każdą wpłatę, nawet tą najskromniejszą! Wiemy, że wspólnymi siłami uda nam się uzbierać porządną kwotę pozwalającą na zakup dużej liczny karnetów!

Aby zebrać niezbędne do przeprowadzenia tej akcji fundusze, postanowiliśmy założyć specjalny temat, w którym prosimy wpisywać kwoty jakie postanowiliście przeznaczyć na ten szczytny cel! Co jakiś czas będzie się w nim również pojawiać dotychczasowe podsumowanie akcji. Mamy nadzieję, że z optymizmem podejdziecie do tej inicjatywy!

>>> Już dziś dołącz do osób, które wspomagają naszą akcję w tym temacie! <<<

zafunduj karnet

©ŁKSFANS.PL