Zapisz się do przychodni Kinemedica i wesprzyj działania SK ŁKS!

32293808_2051501711764057_6705147692332351488_o

Zbliża się koniec sezonu i miejmy nadzieję świętowanie przez nasz klub awansu do pierwszej ligi. Zachęcamy wszystkich kibiców do wypełniania deklaracji do przychodni Kinemedica przed oraz w trakcie jutrzejszego meczu z Siarką Tarnobrzeg.

Zachęcamy do wypełnienia deklaracji na jutrzejszym spotkaniu z Siarką Tarnobrzeg i tym samym wsparcia dla uświetnienia ostatniego meczu z Legionovią podczas którego miejmy nadzieję będziemy świętować awans do Nice I ligi!

CM KINEMEDICA oferuje bezpłatne wizyty lekarskie, badania laboratoryjne oraz konsultacje kardiologa oraz ortopedy. Dodatkowo od niedawna w przychodni można również skorzystać z usług lekarza pediatry.

Przychodnie CM Kinemedica znajdują się przy ul. Klaretyńskiej 9 na Teofilowie oraz ul. Paderewskiego 47 na Chojnach. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie przychodni: www.kinemedica.pl.

©ŁKSFANS.PL