Zapisz się do szkoły Cosinus i odbierz swój darmowy karnet na mecze piłkarzy ŁKS!

20136484_1391465214234339_652059034_n

Od 1 lipca bieżącego roku w placówkach Cosinus prowadzony jest nabór letni. Zapraszamy wszystkich sympatyków Łódzkiego Klubu Sportowego do skorzystania ze specjalnej znanej już wszystkim promocji!

Miło nam poinformować, że każdy kibic naszego klubu, który zapisze się na jeden z pięciu kierunków policealnych objętych promocją: kosmetykę, administrację, informatykę, BHP, opiekun medyczny lub do Liceum Ogólnokształcącego otrzyma od szkoły Cosinus darmowy karnet na mecze piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego w rundzie jesiennej obecnego sezonu (karnet na dowolny sektor z podanych: B1, B2, B3, B4, C1 lub A1)! Dotyczy to również słuchaczy, którzy zapisali się już wcześniej oraz tych którzy korzystali z powyższej promocji na początku roku! Warto dodać, że każdy wydany karnet zostanie opłacony przez właściciela szkół Cosinus, a więc korzystając z promocji wspieracie również Łódzki Klub Sportowy!

Karnety będzie można odbierać 3 dni po zapisaniu się do placówki (lecz nie wcześniej niż 25 lipca) w budynku kasowym ustawionym od strony al. Unii Lubelskiej 2 w godzinach jego pracy za okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość. Więcej informacji na temat pracy tegoż punktu będziemy podawać na bieżąco za pośrednictwem naszej strony.

Warto wybrać sieć szkół Cosinus, która jest sponsorem Łódzkiego Klubu Sportowego oraz oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Kibiców. Informujcie o tym projekcie wszystkich członków swojej rodziny oraz znajomych. Pokażmy innym, że warto z nami współpracować i wspierać nasze działania!

Zapisać można się w łódzkich oddziałach szkoły Cosinus przy ul. Wólczańskiej 81 lub ul. Wólczańskiej 4A oraz online TUTAJ.

Przy zapisie należy wspomnieć o chęci skorzystania z promocji!

20136484_1391465214234339_652059034_n

©ŁKSFANS.PL