Zapisz się do szkoły Cosinus i odbierz swój darmowy karnet na mecze piłkarzy ŁKS!

241

W placówkach Cosinus prowadzony jest nabór zimowy. Zapraszamy wszystkich sympatyków Łódzkiego Klubu Sportowego do skorzystania ze specjalnej znanej już wszystkim promocji!

Miło nam poinformować, że każdy kibic naszego klubu, który zapisze się na kierunek policealny opiekun medyczny lub do Liceum Ogólnokształcącego otrzyma od szkoły Cosinus darmowy karnet na mecze piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego w rundzie wiosennej obecnego sezonu (karnet na dowolny sektor z podanych: B1, B2, B3, B4, C1 lub A1)! Dotyczy to również słuchaczy, którzy zapisali się już wcześniej! Warto dodać, że każdy wydany karnet zostanie opłacony przez właściciela szkół Cosinus, a więc korzystając z promocji wspieracie również Łódzki Klub Sportowy!

Karnety będzie można odbierać zaraz po uruchomieniem sprzedaży stacjonarnej i internetowej, która nastąpi 10 lutego w budynku kasowym ustawionym od strony al. Unii Lubelskiej 2 w godzinach jego pracy po okazaniu potwierdzenia wydanego przez naszego partnera informującego o rejestracji w szkole. Więcej informacji na temat pracy tegoż punktu będziemy podawać na bieżąco za pośrednictwem naszej strony.

Warto wybrać sieć szkół Cosinus, która jest sponsorem Łódzkiego Klubu Sportowego oraz oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Kibiców. Informujcie o tym projekcie wszystkich członków swojej rodziny oraz znajomych. Pokażmy innym, że warto z nami współpracować i wspierać nasze działania!

Zapisać można się w łódzkich oddziałach szkoły Cosinus przy ul. Wólczańskiej 81 lub ul. Wólczańskiej 4A oraz online TUTAJ.

Przy zapisie należy wspomnieć o chęci skorzystania z promocji!

cosinus_lks

©ŁKSFANS.PL